O nas

Ciekawość w dziecku jest naturalnym pędem ku poznawaniu otoczenia. Zabawa to przywilej nadany przez dzieciństwo. Połączenie zaspokojenia ciekawości i zabawy daje nieoczekiwane efekty w postaci zadowolonego dziecka. Poprzez zabawę dziecko uczy się najszybciej, poszerza horyzonty, rozwija się. Zapewniamy dzieciom te wszystkiego pozytywne bodźce.

DLACZEGO TAK DOBRZE NAM TO WYCHODZI?

 

Bo pamiętamy nasze dzieciństwo i swobodnie szybujemy w wyobraźni dzieci. Dzięki pracy z dziećmi zyskujemy znacznie więcej – uczymy się dostrzegać drobiazgi nadając im znaczenie i co najważniejsze zdobywamy wiedzę tajemna jak cieszyć się z małych rzeczy.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Działamy na lokalnym rynku już 10 lat. Zorganizowaliśmy szereg różnych imprez i wydarzeń, które angażują i radują dzieci, a nawet ich rodziców. Animujemy dzieci w czasie pikników, festynów, urodzin i przyjęć rodzinnych. Każda impreza to dla nas mnóstwo wrażeń i cenne doświadczenia.

Kreatywność

Staramy się, aby każde nasze działania miały w sobie powiew świeżości i nowości. Szkolimy się z myślą o najwyższej jakoś naszych usług. Organizujemy imprezy o różnej tematyce, oparte dla różnych grup wiekowych, począwszy od zajęć przedszkolnych, aż do integracyjnych imprez firmowych.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this